Kontakta Bayer

Om du har några förfrågningar får du gärna kontakta oss direkt eller använda formuläret nedan. Om du använder formuläret skickas din fråga till Bayer Radiology i det valda landet.

 

Om du har några förfrågningar får du gärna kontakta oss direkt eller använda formuläret nedan. Om du använder formuläret skickas din fråga till Bayer Radiology i det valda landet.

Contact Form

* Indicates required field
Image CAPTCHA

Enter the characters shown in the image.

.
    Linnea Fryxell

    Linnea Fryxell

    Regional Business Manager

    +46 (0)734204229

    Linnea.fryxell@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Customer Support

    För beställningar och service av Medrad produkter, vänligen kontakta vår kundtjänst

    +46 (0)31 748 28 80

    swedencustomersupport@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Medicinsk information

    Har du en medicinsk fråga om Bayers produkter? Se Bayer Medicinsk Information

    +46 (0)8 580 223 00

    medinfo.scand@bayer.com

    Linnea Fryxell

    M.D. Lars Vedin

    Medical Advisor Radiology

     

     

    +46 (0)31 748 28 80

    lars.vedin.ext@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Eirik Lekanger

    Account Manager MRI

     

    +46 (0)73 202 44 36

    Eirik.lekanger@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Natasha Josifovska

    Account Manager CT/Angio/PET södra Sverige

    +46 (0)73 202 44 36

    Eirik.lekanger@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Jila Rahmanzadeh

    Account Manager CT/Angio/PET Stockholm och norra Sverige

    +46 (0) 705 675 300

    jila.rahmanzadeh@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Fenan Amanuel

    Service Field Engineer

     

    +46 (0) 70 558 29 70

    fenan.amanuel@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Alen Demirovic

    Service Field Engineer

    +46 (0) 705 582 971

    alen.demirovic@bayer.com

    Linnea Fryxell

    Ronja Reuber

    Marketing Manager Nordics

    +46 72 168 61 92

    ronja.reuber@bayer.com